Problem imam vec mesec dana. Najpre sam primetila cudan miris mokrace i pocela sam da ustajem nocu. U toku dana cesce mokrim i imam problem sa zadrzavanjem. Kontrola sfinktera je ocuvana ali kao da mi gori besika kada mi se mokri. Inace slabo unosim tecnosti. Lekar opste prakse me uputio na laboratoriju i u nalazu od pre 7 dana imam belancevine, leukocite, pesak u mokraci. Urinokultura je pokazala bakteriju kojoj nisam upamtila ime, ali nije e. Koli. Po antibiogramu sam dobila da pijem ciprocinal 500 na 12 h, 12 dana. Pre 5 dana su krenuli bolovi u slabinskom delu, a onda i u predelu besike, a danas imam i otoke na rukama i bole me i zglobovi, noge i kompletno sam malaksala. Nemam bubrezne bolesnike u familiji i nikada nisam bila bolesna, niodcega. Sa ginekoloske strane je sve u redu, posetila sam ginekologa. Molim vas, recite mi sta da uradim dalje i da li postoji nesto sto bih mogla da popijem protiv bolova? Unapred, hvala

    Odgovoreno: 13. 04. 2013.
    • Poštovana,
      Mozete koristiti diklofenak cepice po potrebi za bolove.
      krenite sa uzimanjem paraprotex i probiobalance tabletama.
      ako ste u mogucnosti koristite i oxymax kapi /60 kapi u 2 litra vode/.
      videti na www. Suplementi-srb. Com
      ponovite laboratorijske analize krvi i mokrace i urinokulturu.
      sa nalazima se javite na moj meil: bocokic@gmail. Com