Postovani, pokusavam da ostanem u drugom stanju i ne uspevam. U braku sam godinu i po dana, tacnije od 15 oktobra 2011. Pre par meseci otisla sam kod ginekologa na pregled, i dao mi je da proverim urin i krvnu sliku. Medjutim, krv je u redu, ali u urinu sam imala eserihiju colli, 10 000 000cfu/ml. Dao mi je antibiotik nitrofurantoin, koji sam pila 10 dana i eserihija se smanjila na 100 000 cfu/ml. I produzio mi je terapiju sa antibio. Nofocin od 400mg i caj 84 josifa pancica. Zanima me da li ona moze biti uzrok zbog koga ne ostajem u drugom stanju? Suprug je radio spermogram i on je u redu. Da li neki od preparata koje reklamiraju, kao sto je naturoplex i sl. Mogu zaista da pomognu u lecenju ove dosadne bakteriju? Jos da napomenem, ovu bakteriju sam imala kao mala i dugo sam je lecila antibioticima.

    Odgovoreno: 12. 04. 2013.
    • Poštovana,
      Eserihija najverovatnije nije razlog sto niste zatrudneli do sada.
      o lecenju eserihije je mnogo pisano i na ovim stranama pa se
      potrudite da to i procitate.
      ne insistirajte mnogo na antibioticima jer to nije garancija da
      ce te izleciti eserihiju.
      inace ja za lecenje ove infekcije preferiram paraprotex i probiobalance
      tablete.
      videti na www. Suplementi-srb. Com