Postovani, pre nedelju dana posle odnosa sa suprugom pojavilo mi se peckanje posle mokrenja. Uradio sam analizu urina i urinokulturu, rezultati su uredni, nije radjen antibiogram. Dobio sam savet da pijem citeral od 500 mg 10 dana ujutru i uvece. Da li je dovoljno da popijem ovaj lek ili je potebno da uradim jos neke analize. Takodje me zanima da li i supruga treba da se prekontrolise iako nema nikakve simptome. Hvala.

    Odgovoreno: 10. 04. 2013.
    • Poštovani,
      Trebalo je da uradite i briseve uretre na bakterije i gljivice.
      sada ste poceli sa antibiotikom i to sada nema svrhe.
      neka supruga uradi vaginalni i cervikalni bris.