Dijabetičar sam odprilike 11 godina. Od tada imam problema sa potencijom samo što to i nije bio toliki problem sve do pre odprilike dve tri godine. Sve do tada sam mogao nekako da održim erekciju ali sada je to već postala nemoguća misija u 99% pokušaja. Živim u malom mestu gde mi je majka radila u domu zdravlja pa me je ako razumete sramota i da idem kod doktora. Zaboravih jednu sitnicu. U nekim slučajevima kada mi recimo gaćice pritiskaju penis u donjem delu korena penisa tada mogu duže da održim erekciju, pa mi nije jasno šta se to dešava i ima li leka za mene. S poštovanjem goran stojanović iz svilajnca

    Odgovoreno: 10. 04. 2013.
    • Poštovani,
      To je cesta pojava kod diabeticara.
      morate dobro regulisati secer.
      javite se urologu u drugom mestu da se urade potrebni
      pregledi kako bi vam se pruzila adekvatna pomoc.
      Pozdrav

Komentari na pitanje: #114818

    • Postovani, vec par dana imam bol u donjem delu stomaka nekoliko cm ispod pupka. Imam ucestalo mokrenje, dva puta nocu. Bol se najvise javlja ujutru. Mokraca je svetlo-zute boje. Pijem uvin caj i caj od kamilice. Imam 24 god. Da li to moze biti tumor? Sta mi preporucujete? Hvala