Postovani doktore, imam problem sa cestim mokrenjem i sa curenjem besike nakon mokrenja. Koliko sam se ja raspitao o tome sve bi to bilo normalno da imam 40+ godina ali imam 20. . . Sve je pocelo pre oko godinu dana i tada sam isao kod lekara zbog nekog virusa i radili su mi testiranje mokrace i krvi i nisu nadjene nikakve bakterije. Posto mi se to desavalo kada sam prehladjen mislio sam da je i ovog puta to slucaj medjutim ovog puta nije prestalo ni kada sam ozdravio i pocelo je opasno da mi smeta. . Stalno moram da gledam gde cu ici u wc posebno je napeto ako sam negde u gradu ili kod putovanja npr autobusom u kom nema wc bukvalno svaku pauzu jedva cekam. . . A sto se curenja tice to nije nesto mnogo kapljica, dve u proseku ali je vidljivo na donjem vesu i svakako smeta pogotovo ako trebam pred nekim da se skinem. . . Kod doktora su mi tada rekli da je to mozda razlog sto pijem dosta tecnosti ali mi se stalno desava da ljudi u okruzenju koji popiju istu kolicinu tecnosti nekada i vise ne idu toliko cesto u wc kao ja. . . To je u proseku svakih pola h nekad malo cesce nekad redje. . . Desavalo mi se da ne pijem uopste tecnost ili da pijem vrlo malo i ista stvar. . . Tako da to ne bih povezao sa tim

    Odgovoreno: 10. 04. 2013.
    • Poštovani,
      Ako niste skoro radili vi ponovite sada bris uretre na bakterije, gljivice i trihomonas
      pa se sa nalazima javite na moj meil.
      obavezno se pozovite na ovo pitanje.