Postovanje, prvi put se obracam i neznam kako i dal ovo funkcionise, al pomisao na cekaonice i visesatno cekanje me vec u startu nervira a problem je mozda ozbiljan. Pre neki dan sam prilikom ejakulacije primetio da mi je sperma krvava, dal mozete neki savet da date ili da se uputim kod lekara?? Unapred zahvalan

    Odgovoreno: 08. 04. 2013.
    • Poštovani,
      Krenite sa ciprocinal tabletama 2x1 deset dana.
      pored njega uzimajte i probiobalance tablete 1 dnevno sazvakati.
      kada zavrsite sa ciprocinalom nastavite i paraprotex tablete 2x1 pre jela.
      o njima se informisite na www. Suplementi-srb. Com