Postovani, imam problem sa urinarnom infekcijom i bolovima u predelu bubrega zadnje dve godine. Radila sam sve potrebne analize: analizu urina, urinokulturu, krvnu sliku, rendgen, ultrazvuk i svi rezultati su bili uredni. Od lekova sam uzimala pipem, uricin, hemomicin, palitrex. . . Od pre tri dana pocela sam da pijem naturoplex i usred terapije infekcija se opet javila. Ukljucila sam i hemomicin na svoju ruku jer vise ni urolog nema resenja. Molim vas pomozite mi da resim ovaj tezak problem. Unapred hvala.

    Odgovoreno: 08. 04. 2013.
    • Poštovana,
      Uradite i ivu/kontrastno rtg snimanje bubrega/.
      cesto kontrolisite urin i urinokulturu.
      koristite nekoliko meseci paraproteks i probiobalance tablete.
      videti na www. Suplementi-srb. Com