Vec mesec dana me bole krsta, bila sam kod doktora, rekli su mi da imam jaku upalu levog bubrega, pila sam lekove, cajeve, primala inekcije. . . Danas kad sam otisla na kontrolu radili su mi ultrazvuk i nisu mogli da vide levi bubreg. Sumnjaju da se spustio u karlicu ili da ga uopste nema. Dobila sam uput na dubinsko snimanje. Mene i dalje boli leva strana, a dubinsko snimanje se ceka par dana. . . Sta mislite sta mi je? I da li je opasno to dubinsko snimanje, kako se izvodi?

    Odgovoreno: 08. 04. 2013.
    • Poštovana,
      To je kontrastno rentgensko snimanje bubrega.
      radi se o nezamenljivoj rutinskoj pretrazi.
      posle tog snimanja bi trebalo da se zna o cemuse radi.