Poceo sam da se zabrinjavam da nisam postao impotentan, jer mi erekcije nisu vise toliko jake u zadnje vreme iako se penis digne al nije skroz cvrst kako bih ja zeleo, a mogu da masturbiram bukvalno kad god hocu, po nekoliko puta u toku dana, jutarnje erekcije su takodje prisutne, nekad su slabije nekad solidne, ali su tu skoro uvek. Da li treba da se javim urologu na pregled ili je sve prolazna stvar? Previse sam mlad da bih imao problema sa tim stvarima, imam 23 godine. Hvala vam na razumevanju

    Odgovoreno: 08. 04. 2013.
    • Poštovani,
      Da previse ste mladi za taj problem.
      to je kao sto kazete prolazno.
      pokusajte " najzdravije" da zivite bez alkohola, pusenja, droge.
      hranite se po krvnoj grupi sa puno voca i tecnosti.
      bavite se sportom.
      mozete sada koristiti i supemente /rhodiolin, panax ginseng, stress managament b komplex/.
      videti na www. Suplementi-srb. Com