Postovani, ustanovljena mi je urinarna ifekcija e. Coli, kao terapiju sam dobila prvo citeral, bactrim. . . S obzirom na to da inace imam problem sa oslabljenim imunitetom plasim se da ce mi se to stanje nakon uzimanja antibiotika jos pogorsati (mislim na imunitet) . . . . Pa me s toga zanima da li smem uz ove antibiotike da koristim i neke probiotike i koje bi ste mi vi preporucili? P. S zanima me vase misljenje u vezi terapije koju sam dobila. . Da napomenem da mi se infekcija prosirila i na bubrege. . . Hvala!

    Odgovoreno: 06. 04. 2013.
    • Poštovana,
      Prvo na ovom sajtu iscitajte sta je sve napisano o infekciji eserihijom koli.
      tacno je da treba da podignete imunitet sprovodjenjem higijensko dijetetskih mera.
      inace eserihija je kod mnogih tvrdokorna infekcija i vrlo se tesko moze izleciti.
      antibiotici se uzimaju po antibipgramu ali samo tada kada infekcija pravi velike probleme.
      od probiotika je preporucujem probiobalance tablete a zamenu za antibiotika tab. Paraprotex
      koje mozete dugo nesmetano uzimati.
      videti na www. Suplementi-srb. Com