Postovani, moja devojka je pre mesec i po dana davala bris ureoplazme i micoplazme i na osnovu rezultata su joj prepisani antibiotici i ginekolog joj je rekao da i ja treba da uzimam antibiotike simultano. Prosle nedelje smo oboje davali briseve radi provere ekekta antibiotika. Njeni rezultati su u redu, a moj nalaz mozete videti na slici koju sam poslao. Interesije me sta mi preporucujete na osnovu ovog nalaza? Zahvaljujem na trudu i vremenu i unapred na pomoci

    Odgovoreno: 06. 04. 2013.
    • Poštovani,
      Vama je ovde radjen samo bris uretre na bakterije i on je uredan a ne i na obe mikoplazme.
      mikoplazme su polno prenosive klice pa ste trebali zajedno da se lecite i da
      odnosi budu sa zastitom
      ako ste i vi uzimali lekove, onda proverite nalaz kao sto je i devojka.