Postovani, imam 30 godina. Po rodjenju mi je levi testis ostao nespusten. Sa deset godina sam bio na operaciji spustanja testisa koja nije uspela, neznam iz kog razloga-znam da sam imao jedan koncic koji je trebalo povremeno da povlacim. Na tome se zavrsilo!!! Pre par dana sam bio na pregledu kod urologa, trazio sam ultrazvuk tog nespustenog testisa-doktor nije mogao da ga pronadje. Sta se desilo? Da li je moguce da nestane? Da li postoji mogucnos da se nekom drugom metodom pronadje?

    Odgovoreno: 05. 04. 2013.
    • Poštovani,
      Ako ne moze palpatorno da se pronadje onda se radi ultrazvuk.
      javite se jos nekome za ultrazvuk.
      u slucaju da ga ni taj ne nadje, onda uradite ct.
      testis nije nestao samo je manji, atrofican.