Imam 37 godina, u spermo kulturi imam enterococcus species i u uretralnom brisu. Nemam simptome. Pio sam levomax 10 dana pa sam pravio pauzu 15 dana. Sada je osteljiv na dovicin. Alergican sam na penicilin. Molim da mi kazete sta dalje i koliko da pijem dovicin? Hvala

    Odgovoreno: 06. 04. 2013.
    • Poštovani,
      Dovicin uzimajte deset dana pod uslovom da je bakterija osetljiva na
      njega a sto je antibiogram trebalo da pokaze.
      predlazem da uzimate paraprotex i probiobalance tablete narednih pet
      sest meseci kako bi se navedena bakterija odstranila.
      za vise videti na www. Suplementi-srb. Com