Postovani, imam problem sa konstantnim curenjem urina, u manjim kolicinama. Prilikom mokrenja osjecam peckanje, nekad i jace. Posle terapije amoksicilinom bilo mi je dobro tri dana i opet se vratilo. Volio bih cuti vase misljenje. Pozdrav

    Odgovoreno: 03. 04. 2013.
    • Poštovani,
      Uraditi osnovnu laboratoriju, urinokulturu i ultrazvucne preglede bubrega, besike i prostate.
      ako se pokaze potreba i za bakterioloskim pretragama, onda i to doraditi.
      lecenje bi islo posle uradjenih pretraga.