Postovani doktore, imam problema sa cestim mokrenjem i curenjem besike. Koliko sam se raspitao o tome sve bi to bilo normalno da ja imam 40+ godina ali imam 21. Pocelo je pre nekih godinu dana (mozda malo vise) i tada sam isao kod lekara jer sam imao neki virus a usput sam pitao i za to, testirali su mi mokracu i krv i nisu nadjene nikakve bakterije. Ignorisao sam to posto mi se vec desavalo kada sam prehladjen mislio sam da ce da prodje, medjutim nije i pocelo je opasno da me nervira sto moram stalno da mislim gde cu u wc i sto su mi gace cesto mokre zbog curenja. Napomenuo bih da ima perioda kada se to smiri ali u gl je tako nekada na svakih pola h idem u wc nekada i cesce a nekada i malo redje zavisi koliko pijem tecnosti itd ali idem mnogo cesce u wc od ljudi u mom okruzenju koji npr piju istu kolicinu tecnosti a lekar mi je tada rekao da je to mozda ako pijem dosta tecnosti ili da je problem u stvari psihicki sto ne bih rekao da su razlozi. . . . . Pogotovo sto se curenja tice, i napomenuo bih jos da su to obicno par kapljica ali svakako smeta. . . . .

    Odgovoreno: 04. 04. 2013.
    • Poštovani,
      Predlozio bih vam da ponovo uradite: uobicajene preglede krvi i mokrace
      urinokulturu
      spermokulturu
      bris uretre na bakterije, gljivice, trihomonas, gonokok, hlamidiju i mikoplazme
      pregled stolice na bakterije i gljivice
      kolonoskopiju
      do dobijanja nalaza krenite sa uzimanjem paraprotex i probiobalance tabletama.
      videti na www. Suplementi-srb. Com
      za vise imate i moj meil.