Postovani doktore, imam problema sa bolom u oba testisa, bol je prvo poceo u prostati i posle besike i testisa medjutim ostali bolovi su prosli osim testisa. Najvise osecam bol kada ih dodirnem. Imam 21 godinu i nisam imao sexualne odnose. Jos jedno pitanje ako budem radio nalaze krvi i mokrace, trenutno drzim keto dijetu da li ce ona uticati na moje razultate, da li moram da prekinem pre davanja nalaza?

    Odgovoreno: 03. 04. 2013.
    • Poštovani,
      Uradite osnovne laboratorijske analize krvi i mokrace i urinokulturu.
      predjite na ishranu po krvnim grupama. Koristite suplemente
      za vise imate moj meil.