Postovani, zelim da vas pitam nesto zbog cega strahujem, imam 17 godina, trebao bih da imam seksualni odnos sa djevojkom, ali ja strahujem zbog toga sto mi se koza na polnom organu nije spojila sa glavicem, gledajuci porno filmove i iz licnog iskustva svima je tako, pa ja sada strahujem naprimer stavljajuci polni organ u njen docice do svlacenja kozice dosta i to ce boljeti, ili stavljanja kondoma, mozete li mi ista reci o tome? Unaprijed zahvaljujem.

    Odgovoreno: 03. 04. 2013.
    • Poštovani,
      Nisam vas razumeo, ali ako kozu ne mozete posuvratiti preko
      glansa penisa, onda se radi o fimozi. To bi mozda trebalo operisati.
      zato se javite urologu na pregled da se tacno utvrdi o cemu je rec.