Postovani, obracam vam se zbog problema sa erekcijom. Ja sam razveden covek i dok sam bio u braku funkcionisao sam besprekorno. Znam deluje smesno i reci cete pa zasto te onda zena ostavila ali stvarno je tako bilo a ostavila me ne zbog toga nego zato sto se zaljubila u mladjeg a i sama mi je priznala da to nema veze sa sexom i da sam ja u tome i bolji od njega. Ali necemo sad o tome vec o mom sadasnjem problemu. Jednom prilikom pre nekih tri godina hteo sam da spavam sa starijom zenom od mene nekih 8 godina. Bio sam premoren a i ona me nije nesto uzbudjivala i onda sam omanuo. Posle dva dana smo hteli da ponovimo ali opet corak jer je vec poceo u meni da se nakuplja strah da necu uspeti. Imao sam sa drugim zenama jos dva tri neuspela pokusaja i onda sam odustao da se blamiram. Kad gledam pornice onda je sve u redu ali kad se nadjem sa zenom mene obuzme toliki strah i nervoza da nema govora da uspem. Osecam kako mi sva krv ode u glavu i obrazi su mi vreli a ruke i noge hladni a naravno i ona stvar ni da mrdne. Sta da radim doktore ocajan sam i gde bi mogao najbolje da se ispitam da vidim da li je sve u redu sa mojim zdravljem i ako jeste kako da resim moje psihicke probleme. Ja sam sa juga srbije i da li u nisu postoji ustanova gde bih mogao da se obratim. Ja sam inace iz leskovca ali ne zelim ovde da to resavam. Unapred hvala i pozdrav

    Odgovoreno: 01. 04. 2013.
    • Poštovani,
      Ako je sve tako kako ste napisali onda je sve ovo sto vam se desava na
      psihickoj osnovi.
      predlazem vam da nadjete psihologa koji ce vam razresiti problem.
      ujedno mozete promeniti malo i ishranu i koristiti suplemente.
      za vise imate moj mobilni: 069 543 5633