Osetio sam pre 3-4 dana tup bol u levom testisu i zadnjem delu ledja, osecao sam i ranije ali na minut-dva i onda tek za mesec dana. . . Ali sada je bol konstantan. . . Bavim se komercijalom, i skoro po ceo dan vozim auto, nemam bolove pri mokrenju niti pri erekciji ni pri ejakulaciji. . . . Nisam dizao nista tesko. . . . Sta bi to moglo da bude? Unapred hvala.

    Odgovoreno: 01. 04. 2013.
    • Poštovani,
      Verovatno je problem od kicme, ali za svaki slucaj uradite
      osnovne laboratorijske preglede krvi i mokrace kako se ne bi
      previdela i neka druga mogucnost.