Postovani, ja sam u cetvrtom mesecu trudnoce. Htela sam da vas pitam, sta znace eritrociti u urinu (5-7) i malo krvi. Ginekolog kaze da to nije nista a ja se brinem da li to moze da skodi trudnoci i kome uopste treba da se javim od doktora. Hvala unapred

    Odgovoreno: 31. 03. 2013.
    • Poštovana,
      Ako se i dalje budu javljali eritrociti u mokraci ili pak budete mokrili krv onda se
      javite urologu. Inace do 5 er je normalan nalaz u sedimentu urina.