Poštovani, u vezi sam s devojkom dva meseca i za to vreme smo tri puta pokušali da imamo seksualne odnose. Moram napomenuti da smo i ona i ja nevini ušli u vezu i da smo jako želeli da iskusimo čari seksa. Moje pitanje je, kako da rešim problem s erekcijom, s obzirom na to da je sva tri puta erekcija bila nikakva ili skoro nikakva? Doduše, dva puta sam uspeo da penetriram u nju, ali je erekcija brzo spala. Da li će neki duži period apstinencije od seksa ili mastrubacije doprineti boljoj erekciji, ili grešim? Ako imate neki savet, bio bih vam i više nego zahvalan, pošto je taj problem počeo jako da me muči u zadnje vreme.

    Odgovoreno: 31. 03. 2013.
    • Poštovani,
      U pocetku je kod mnogih tako.
      malo dok savladate strah.
      mozete koristiti suplemente /rhodiolin, panax ginseng, vital man/ sada u pocetku
      po jedno pakovanje. Videti na www. Suplementi-srb. Com