Doktore - vec duze vreme - 10tak godina imam na kozi penisa sitne bele tackice u boji koze i na testisima svuda su rasporedjene - ne svrbe ne bole ali mi smetaju na oko (davno sam bio kod urologa rekao je da to nije strasno) cini mi se da ih sada ima jos vise, dali je to opasno i kako se moze leciti? Hvala

    Odgovoreno: 29. 03. 2013.

Komentari na pitanje: #114318

    • Dr mozete limi reci o cemu se tacno radi. Simptomi su sledeci. Na kozi penisa imam neke okrugle tacke, boje koze, na glavicu odnosno donjoj ivici imam brdavicaste izraline. Ne boli me, ne svrbi. Sto se tice ovih kao plihova ma kozi imaju u stedisnjem dijelu kao crnu tackicu. Ovo imam nekih 10 godina.