Postovanje. Imam 24 godine i moj problem je sledeci: navescu sve probleme zato sto ne znam da li je povezano. Pre nekoliko meseci primetio sam da me na levoj strani stomaka i kod levog testisa jako zaboli kada se nagnem da se umijem recimo. Kao da postoji odredjeno mesto kada se sagnem gde me presece na sekund i prodje. To se nije desavalo stalno vec s vremen na vreme. Vec 15-ak dana osecam nelagodnost u levom testisu i nekad se javi sevajuca bol a nekad je konstantna cini mi se najvise nakon dugog stajanja. Ujutro sam na nogama oko 5 sati i kada sednem osecam bol u levoj nozi koja brzo prodje. Pregledao sam testise i levi je veci od desnog (oduvek je tako) ali sam primetio da imam kao neke zile na levom testisu kojih na desnom ili nema ili su manje. Sa obe strane levog testisa. Takodje zadnjih nekoliko dana uvlaci mi se penis. Imam osecaj kao da trne i s vremena na vreme mi se uvlaci skroz u kozu. Jako cesto mokrim i suse mi se usta, s vremena na vreme boli me leva strana glave, bol se povecava kada naglo pomeram glavu. Ali sutradan vec prodje. Da napomenem da sam gojazan imam oko 100kg. Molim za misljenje. Hvala

    Odgovoreno: 29. 03. 2013.
    • Poštovani,
      U skrotalnoj kesi levo ste napipali prosirene vene testisa
      koje ne bi trebalo da bole.
      posto i cesce mokrite vidite da bolovi nisu od prostate.
      proverite kod hirurga da mozda nemate i preponsku kilu.
      posto ste gojazni i imate glavobolju kod interniste proverite i
      pritisak.