Postovani doktore. Nikako da posaljem pitanje a nadam se da ce sada uspeti. Moj problem je sledeci: imam 71 god. Pre pet gina operisao sam prostatu klasicnom metodom vertikalni rez. Sve je bilo ok d pre godinu dana. Sada imam opet malo otezano mokrenje u smislu slabijeg mlaza nego do skora. Da le treba ponovna operacija ili je nesto drugo u pitanju? Hvala na odgovoru.

    Odgovoreno: 28. 03. 2013.
    • Poštovani,
      Javite se na pregled urologu.
      moguce je da je doslo do skleroze vrata mokracne besike,
      sto je cesta komplikacija kod otvorenih transvezikalnih
      prostatektomija.