Poštovanje! Imam pitanje vezano za bol u testisima. Pre par dana počeo sam da osećam nekakvu vrstu bola u predelu desnog testisa, bol nije oštar ni intenzivan, više je neprijatan osećaj. Možete li mi, molim vas, reći šta bi moglo biti razlog toga? Hvala unapred.

    Odgovoreno: 27. 03. 2013.
    • Poštovani,
      Obicno bol u testisu, a kako ga vi opisujete, daje zapaljenje prostate.
      uzimajte sto vise tecnosti.
      ako bol ne prestane za nekoliko dana onda se javite na pregled.