U junu 2011 operisao sam ependimom filum terminale t9-t10, uspjesno. Da li kao posledica te operacije ili ne, prije pola godine napipao sam u donjoj zoni penisa malo zadebljanje. Urolog mi je dao terapiju i ono se izgubilo ali mi je tada nagovijestio da bi moglo da se desi da se, prilikom erekcije, penis iskrivi. To se zaista desilo. U takvim situacijama osjećam bol. Preporučeno mi je da primim 10 ampula hylosa 300 ali sam to odložio do daljnjega. Šta mi savjetujete? Zahvaljujem na razumijevanju.

    Odgovoreno: 27. 03. 2013.
    • Poštovani,
      Ependymom nije razlog promeni koju opisujete na penisu i koja dovodi do lakog
      krivljenja istog. To se radi o induratio penis plastica a za sta vam je vas urolog i dao terapiju.
      ako nadjete propisane ampule mozete ih isprimati.