Pre 20 dana sam radio bris urete kada mi je pronadjena bakterija enterococcus. Popio sam antibiotik "panklav" i na ponovljenom brisu je nadjena ista bakterija ponovo. Do sada nisam davao urin, samo sam radio bris urete. Interesuje me dali bih mogao jos nesto da ubacim u lecenje, neku vrstu caja ili neki dodatak i dali bih trebao da radim jos neke analize (spermokultura ili urinokultura. Od simptoma ranije sam imao samo neprijatan miris, koji se javi nekoliko sati posle kupaanja, inace nisam imao druge tegobe, peckanje ili bolove.

    Odgovoreno: 28. 03. 2013.
    • Poštovani,
      Mozete uraditi jos i urin, urinokulturu i spermokulturu.
      mozete koristiti tab, paraprotex i probiobalance.
      odnosi da budu sa zastitom.
      videti na www. Suplementi-srb. Com