Postovani, jutros sam odveo sina 5 i po godina kod urologa jer u poslednjih mesec dana ne uspevamo za prevucemo kozicu preko glansa jer je iz nekog razloga doslo do suzenja na vrhu (pre toga smo to radili bez problema) on nam je prepisao kremu didermal i rekao da mazemo 2x ujutro i uvece na kozici na vrhu i jedno 1cm od vrha. . Narednih 30 dana pa kontrola. . I ako ne bude poboljsanja da idemo na obrezivanje. Medjutim u upustvu za kremu pise da je treba najvise koristiti 7 dana, a deca max 5 dana. . Pa sad. . Doktor kaze 30 a upustvo za decu max 5 ---malo mi velika razlika. . . . I potrebno mi je drugo (vase misljenje) da li duzim koriscenje moze biti veca steta nego korist. Hvala.

    Odgovoreno: 26. 03. 2013.
    • Poštovani,
      To je kortizonska mast i zato je kod dece treba izbegavati.
      isti ce te efekat postici koriscenjem kantarionskog ulja.
      ne siri mast prepucijalni otvor vec "fiskultura".