Postovani, zadnjih 10 do 15 dana imam problem sa levim testisom, tacnje ispod levog testisa sa unutrasnje strane koze, dakle unutra, se nalazi nesto kao kvrzice, sitne grumuljice, tako nesto, koje izazivaju tup i neprijatan bol oko levog testisa prilikom kretanja, u stanju mirovanja je sve ok, nisam bio kod urologa-planiram, da li mozete da mi kazete na osnovu ovih informacija o cemu bi moglo da se radi? Hvala vam!

    Odgovoreno: 25. 03. 2013.
    • Poštovani,
      Predlazem vam da uradite ultrazvuk testisa.
      mislim da nije nista ozbiljno i da ste verovatno napipali ili vene testisa,
      ili neku strukturu epididymisa.