Postovanje. Urolog mi je prepisao proxeed plus ili profertil. Pre nego sto narucim neki od ta dva leka zamolio bih vas da mi kazete nesto vise o njihovim nezeljenim dejstvima. Pitam jer pijem lekove zbog epilepsije pa me zanima da li taj eftil koji pijem od epilepsije moze imati neko nezeljeno dejstvo sa profertilom ili proxeedom? Unapred hvala na odgovoru.

    Odgovoreno: 25. 03. 2013.
    • Poštovani,
      Proxeed plus i profertil su slicnog sastava/co q10, amino kiseline arginin i karnitin, vitamini i minerali/
      i oni nemaju negativno -nezeljeno dejstvo na organizam.
      mozete slobodno pored lekova koje uzimati koristiti jedan od ovih preparata.