Postovani doktore, vec 6 meseci imam problem sa mokrenjem. U pocetku imala sam problem jer sam cekala neko vreme dok krene mokraca, zatim posle nekog vremena se to regulisalo samo od sebe, ali sam pocela da mokrim onda sa prekidima, a sada nekontrolisano mi krene mala kolicina mokrace i nakvasi mi gacice. Otisla sam kod doktora, uradila dubinsko snimanje, koji mi je prepisao urovital. Posle nekog vremena drugi dr mi je prepisao tamsol ali se problem ne resava. Molim vas da mi pomognete i kazete vase misljenje. Unapred zahvalna.

    Odgovoreno: 25. 03. 2013.
    • Poštovana,
      Trebalo bi sprovesti i bakterioloska ispitivanja mokrace kao i vaginalni i cervikalni bris na
      bakterije i gljivice i da odredite grupu vaginalnog sekreta.
      takodjer vam predlazem da uradite i pregled stolice na bakterije i gljivice.
      ukoliko ovi nalazi budu dobri, onda vam predlazem da uradite urodinamsko ispitivanje.
      Pozdrav

Komentari na pitanje: #114141

    • Postovani, javljam vam se opet jer ste mi odgovorili da uradim cervikalni bris. Bakterioloska ispitivanja mokrace i stolice sam uradila i sve je uredu. Da li mogu nekako da izbegnem ovaj bris, jer imam 16 godina i nisam nikada imala odnose? Hvala vam na vasim odgovorima.