Postovani, vec duzi period imam problema posle odnosa sa svojom suprugom, meni izbiju bubuljice na glavicu i potom se preljusti, a supruga ima spoljni svrab. Ona se lecila koristila je vaginaleta nepenetran a ja sam u tom peridu pio orvazil pilule onako kako joj je doktorka rekla. Medjutim posle kraceg vremena problem se vratio. Nismo imali odnose 10 dana ona nije imala problema ali posle prvog odnosa ona je opet dobila svrab, a ja nista. Da li je problem kod mene ili kod nje, i da li je potrebno da i ja uradim neke testove? Unapred hvala

    Odgovoreno: 24. 03. 2013.
    • Poštovani,
      Uradite bris sa promena na bakterije i gljivice,
      a supruga vaginalni sekret.
      odnosi za sada sa zastitom.
      ako se izoluje kandida, onda se javite na moj meil: bocokic@gmail. Com