Postovani doktore, patim od nekontrolisanog mokrenja. Čim dobijem nagon u roku par minuta iscuri malo mok- raće a ostatak zadržim. Pijem detrutisol 2 mg. 2x1, dali postoji neka zamena koji se dobija na recept ili daje bar jeftiniji jer sam korisnik najniže penzije. Ugrađen mi je trostruki baj pas pre 5 god. A od lekova pijem: tritace, yurinex, gluformin, amiodaron, dilacor, bisoprolol i preductal. Dali treba neki lek da izbacim. Hvala

    Odgovoreno: 25. 03. 2013.
    • Poštovani,
      Urgentno mokrenje kod vas moze biti posledica neregulisanog diabetesa.
      inace je ono najcesce posledica povreda i bolesti kicme.
      predlazem da uradite urodinamska ispitivanja i da sa vasim diabetologom
      pokusate dobro regulisati glikemiju.
      sa internistom morate videti oko terapije.
      mislim da detrusitol necete morati ni da uzimate ako je vase stanje posledica
      lose regulisanog secera.