Pre nekoliko meseci sam imao urinarnu infekciju prouzrokovanu bakterijama. Nakon sto su problemi sa mokrenjem prestali primetne su promene u erekciji. Erekcija se znatno sporije uspostavlja i u lezecem ili sedecem polozaju se moze reci da je cvrsta. Medjutim cim bih se uspravio erekcija bi naglo pocela da pada, tako sto bi se vene suzavale kao na slici da bi ostale izrazene i neko vreme nakon sto opadne erekcija. Jednostavno penis u horizontalnom polozaju naglo gubi cvrstinu i dolazi do prepolovljenja erekcije. Da li je to karakteristicno kada postoji problem sa potencijom nakon antibiotske terapije?

    Odgovoreno: 24. 03. 2013.
    • Poštovani,

      ovo sto vi opisujete nije uobicajeno posle infekcija pa ako nije psihogenog karaktera u obzir bi
      mogao doci i problem pojacanog venskog oticanja krvi.
      zato prvo pokusajte sa koriscenjem cialis tableta dva puta nedeljno. Ako erekcija i
      tvrdoca budu normalni dovoljno dugo onda je sve samo psihogenog karaktera ili posledica infekcije.
      u slucaju da erekcija bude dobra ali da brzo popusti onda se javite urologu da se odrade dodatne
      pretrage.
      Pozdrav

Komentari na pitanje: #114042

    • Nisam koristio cialis ali koriscenjem prezervativa erekcija ne opada u stojecem polozaju. Da li se onda moze reci da je erekcija stabilna?