Postovani, vec sam vam se jednom obracao za problem sa fimozom. Odlucio sam da odem kod ljekara i nakon pregleda on mi je napisao sljedeci nalaz: ima relativnu fimozu. Th. Indikovana je adhezioliza u anesteziji. Da li mozete da protumacite sta to znaci. Ljekar mi je utvrdio da je prepucijum spojen sa glansom i da to nije za rezanje. Rekao je da ce zahvat biti vrsen pod opstom anestezijom i da me nece operisati vec da ce povuci kozicu preko glansa i da to nije bezbolan proces nego bolan. Zanima me da li ce me boliti nakon toga zahvata, da li cu morati da radim neke vjezbe i koliko cu morati ostati u bolnici.

    Odgovoreno: 21. 03. 2013.
    • Poštovani,
      Vas doktor vam je sve rekao.
      odlepit ce se koza prepucijuma od glansa.
      ako je procenio da ne mora i cirkumcizija da se uradi,
      onda je to lakse po vas, pa ocekujte brz oporavak i kratko
      zadrzavanje u bolnici.