Imam cistu 15x7mm na levom testisu, bol je periodican i jak (cas u levom cas u desnom, ponekad u oba, testisi su na dodir normalni i ne bole na dodir) . Nakon hemomicina je oslabio ali nije nestao. Neuzimanjem hemomicina bol je neznatno ojacao, ne toliko kao pre pocetka uzimanja leka. Interesuje me na koje nacine da otkrijem sta je u cisti da bih znao kako da tretiram bakteriju/virus/nesto trece. Unapred hvala, dragan

    Odgovoreno: 21. 03. 2013.
    • Poštovani,
      Vi treba da se javite urologu da vas leci a ne da vi "utvrdjujete sta je u cisti".
      cista je verovatno na glavi epididimisa i bolovi u testisima nisu od strane ciste vec
      najverovatnije od zapaljenja prostate.
      ako je to cista epididimisa kao sto pretpostavljam onda ona ne treba da se leci.
      moze se operisati ako jos poraste.