Poštovani, pre nekoliko dana primetio sam da mi se ljušti koža na glavi penisa, kao i da je na nekim mestima crvena. Takođe, ljušti se i koža ispod same glave penisa, uopšte, koža na celom tom gornjem delu penisa se ljušti, peruta. Resice, ispod oboda glave penisa, nekako su se upalile, nekako su uvećane. . U prilogu vam šaljem sliku, ne znam koliko će se videti. . Molim za odgovor. . Unapred zahvalan.

    Odgovoreno: 20. 03. 2013.
    • Poštovani,
      Uradite bris prepucijuma na bakterije i gljivice a odnosi neko
      vreme da budu sa zastitom.
      po uzimanju brisa koristite kansen mast do dobijanja rezultata.