Neko vreme osecam povremenu nelagodu u uretri kao i subjektivni osecaj vlaznosti (hladnoce) . Miris nekad blago neprijatan ponekad. Sumnjajuci na recidiv (navracanje, valjda se tako kaze) [i]ureaplasme[i] koje sam se resio antibioticima 2009-e uradio sam rezultate urina, urinokulturu, miko-bakterioloski bris i bris na ureaplasmu. Sve je uredno (imam ketonska tela u urinu, kapiram, zbog pojacane proteinske ishrane) . Ne znam sta dalje da radim, a problem malko postaje dosadan i nervira me!? Rizicne seksualne odnose sam imao samo u slucaju kada je pucao kondom a to je bilo 3-4 puta od 2009-e. . .

    Odgovoreno: 20. 03. 2013.

Komentari na pitanje: #113906

    • U pitanju pise da je uradjen miko-bioloski bris koji je begativan na bakterije i gljivice! Da li za trihomonas treba poseban bris?