Postovani, imam 27 godina. U zadnjih godinu, dve imam losu erekciju. Pre 8 meseci mi je hirurg poskidao veci deo dorzalnih vena, i erekcija je bila bolja 3 meseca, i onda odjednom opet losa. I evo losa vec 5 meseci, kao sto je bila pre skidanja vena. Jedino sto me drugo muci je visok pritisak i policitemija (eritrociti za 1 preko gornje granice, hemoglobin za 15 preko gornje granice) . Da li nesto od toga moze da pravi losu erekciju, mislim na ovu policitemiju? Hvala

    Odgovoreno: 20. 03. 2013.
    • Poštovani,
      Policitemiju lecite kod hematologa.
      mislim da ona nije direktni razlog losije erekcije ali sigurno da i ona u globalu ima uticaja
      na taj poremecaj.
      pokusajte promenom nacina ishrane da istu regulisete/ishrana po krvnim grupama/.
      koristite redovno suplemente.