Postovani, zelim da vam postavim pitanje u vezi plodnosti kod muskarca. Kao beba imao sam nespusten testis, vremenom se spustao ali se desavalo da se opet podigne ali se opet vrati. Moje pitanje glasi da li to moze uticati na moju plodnost i da li postoji nacin da se to resi? Imam 22 godine, ozenjen sam i jako bih zeleo sa zenom da dobijemo bebu. Na internetu sam citao da je za plodnost dovoljan samo jedan testis. Hvala unapred i molim vas pomozite mi.

    Odgovoreno: 19. 03. 2013.
    • Poštovani,
      Dovoljan je samo jedan testis a sve vase sumnje ce mo otkloniti ako uradite spermogram
      posle apstinencije od dva do cetiri dana.
      ako nesto ne bude dobar tek onda ce mo preduzeti potrebne mere.