Poštovani, mislim da imam hipersenzitivan glans penisa ali ne vidim rešenje kako da problem otklonim. Čitao sam brojne strane sajtove, forume, komentare ljudi koji imaju ovaj problem ali ja nikako da ga rešim. Kada povučem prepucijum (kožicu) i glans penisa kada dodirnem na primer prstom to me jako zaboli, dakle samo kada je kožica povučena. Mislim da je razlog zato što dugo (još kao dete) nisam mogao da povučem prepucijum jer je bio "slepljen" sa glansom penisa tako da nije bio izložen okolini (mislim da se ta pojava zove "phimosis", u svakom slučaju to više nije problem) . Bio sam kod urologa, kod svih mogućih lekara i nije pomoglo. Jedva mogu da održavam higijenu penisa zbog velikog bola i kada se kupam moram da podesim najslabiji mlaz vode jer me snažan i jak mlaz veoma boli. Kao što već rekoh, dodir rukom je nezamisliv opet zbog nezamislivog bola. Kada sam mazao neke kreme koji su mi doktori bili prepisali jedva sam mogao da istrpim dok ih nisam premazao preko celog glansa. Da li možete da mi pomognete? Unapred hvala.

    Odgovoreno: 19. 03. 2013.
    • Poštovani imam hipersenzibilan glavic i to od malena doktor mi je rekao da san se tako rodia s tin. Ok rodio sam se s tim ali želim znat da li je to moguće rješiti da iman normalan osjećaj. Tražio sam i po forumima i nemogu nikakvo rješenje pronać. . Postoji li kakva krema ili nešto. Ja nemogu prstom proći pregko glavića od bolova. Teško održavam higijenu radi toga. Ovako nemogu imat spolne odnose niti išta. Molim vas odgovor!