Postovani, ja sam u 14 nedelji trudnoće. Nalazi urina su uredni (sem povecanog vitamina c) kao i urinokultura. Međutim, mene već dve nedelje svrbi otvor kroz koji mokrim a kada rasirim vidim da je iznutra sve belicasto. Isperem se, medjutim brzo pocne da me svrbi ponovo. Molim za savet. Hvala unapred.

    Odgovoreno: 19. 03. 2013.
    • Poštovana,
      Javite se ginekologu za pregled.
      proverite brisevima da se ne radi o kandidijazi ili nekoj
      drugoj infekciji.
      pokusajte lokalno da koristite obloge od sode bikarbone, kamilice
      i mast kansen.
      na usta mozete slobodno koristiti probiobalance tablete/prebiotik
      sa probiotikom/, new life /multivitamin za trudnice/ i omega 3
      /nezasicene masne kiseline/.
      videti na www. Biobalance. Rs