Sve je pocelo pre 3 god. Penis se savijao u erekciji prema dole. U tom periodu nisam imao odnose. Zatim je krenulo ucestalo mokrenje. Sve analize su bile u redu, nije nadjena nikakva bakterija. Onda sam osecao blagu nelagodnost u donjem delu stomaka ispod pupka sa leve strane, pa iznad levog testisa blizu prepona i u levom testisu sa donje strane. Zatim sam povremeno osecao blago peckanje pri mokrenju. Levi testis je poceo da me boli i na dodir, kao i taj predeo iznad njega. Svaki put kad sam bio kod urologa odgovor je bio da je sve u redu. Nedavno sam promenio urologa i receno mi je da imam relativnu blago izrazenu fimozu i kraci frenulum (frenulum breve) . Dao mi je da mazem elocom mast 15 dana 2x dnevno pa da dodjem na pregled. Kad idem da mokrim ne mogu da izbacim svu mokracu, izmokrim se u gace posle toga i ubrzo posle toga mi se ponovo mokri. I otvor uretre mi je stalno crven, a ponekad i glans. Prvi mlaz mi se rasprskava, idu dva mlaza u pocetku pa se spoje u jedan ili ide jedan mlaz i kaplje dole u isto vreme. U poslednje vreme i sperma jedva izlazi. Da li da mazem mast, mislim ako je neka upala da li treba nju prvo da saniram pa onda da mazem ili da pokusam sa vezbama?

    Odgovoreno: 19. 03. 2013.
    • Poštovani,
      Simptomi su karakteristicni za prostatitis pa izvrsite preglede u
      tom pravcu/urin, urinokultura, spermokultura/. Ako ovi nalazi ne daju
      odgovor onda odradite i briseve uretre na bakterije, gljivice, trihomonas
      i eventualno hlamidije i mikoplazme.
      ove bakterioloske preglede dopunite ultrazvukom besike i prostate.
      lecenje bi islo posle toga.