Imam problema sa prostatom upala prostate zadnji puta kada sam radio nalaze bilo je sve uredu ali sada imam problema sa potencijom tj dignem mi se pa onda se pusti i tako stalno pio sam siprobel tablete i bolje mi je ali osjecam tupu bol ponekad i zarenje u podrucju prostate kao i kad imam sexualni odnos kada svrsim osjecam otkucaje srca u prostati pa bih vas molio za misljenje ps. Ponekada imam osjecaj kao da mi kucka nesto u prostati ili u cmaru.

    Odgovoreno: 19. 03. 2013.
    • Poštovani,
      Neznam koliko ste dugo uzimali siprobel tablete/ciprofloxacin/.
      predlazem da ga koristite najmanje deset dana posto ima efekta,
      a da posle toga nastavite sa tabletama paraprotexa i probiobalance i panax ginsenga
      o njma se informisite na www. Suplementi-srb. Com
      istovremeno mozete kod gastroenterologa pregledati anorektalni region da se vidi da ne
      bolujete i od suljeva.
      za vise se mozete obratiti i na moj meil: bocokic@gmail. Com