Pa rekli ste mi uvezi mog druga da porazgovaram sa njegovim roditeljiuma ali ja to ne mogu, zato sto moj drug ima katastofalno ponasanje zadnjih mesec dana, dali ima neko drugo resenje dok ne izadje iz puberteta za par godina, ?

    Odgovoreno: 19. 03. 2013.

Komentari na pitanje: #113817

    • Postovani doktore! Moj suprug je 5. 03ovog mjeseca bio na ultra zvuku abdomena. . . Izvjestaj je sledeci. . . U desnom lobusu jetre ovalna hiperehogenija struktura velicine 11 mm moze odgovarati hemangiomu. Potrebna dalja dijagnostika jetra steatozna, pankreas uredne morfologije, slezina velicine145x45 mm, oba bubrega normalne velicineocuvanog parenhima grubljeg pks, u desnom pijelonu dve ciste velicine 13 i 16 mm, prostata oko 45 mmmolim vas objasnite mi podrobno sta ovo sve znaci. . . Danas je isao kod urologai u izvjestaju pise dijagnoza hyperplasia prostate n40, prostata mu je srednjeg zelenog oraha adenomalozna bezbolna i preporucio mu je tamsol 0, 4 mg 1x1posle dorucka i dobio je uput za psa urina i uk. . . Molim vas da mi kazete o cemu je ovde rec, ustvari o cemu se radi. . . Mene brine ovaj izvjestaj. . . Unapred veliko vam hvala. . . ?