Poštovani, imam problema sa ešerihijom. Javila mi se posle porođaja i opšta praksa je leči na osnovu urinokulture, a ginekolog na osnovu vag. Sekreta. I efekat je 6 meseci i evo je ponovo. Ima je od 10. 000-70. 000 jer sada već na par meseci radim analize. Da li bi efekat bio bolji ako bi u isto vreme i oralno i vaginalno uzimala lek?

    Odgovoreno: 15. 03. 2013.
    • Poštovana,
      Na ovim stranama je dosta pisano o problemu eserihije, pa vam
      predlazem da to procitate.
      predlazem da ne forsirate mnogo antibiotike sem kada se mora zbog tegoba.
      radite na jacanju imuniteta. Uzimajte dosta tecnosti i cajeva.
      obavezno koristite suplemente