Postovani, pokusacu da budem sto kraci. Imam sina od 8 godina. Pre 2. 5 godine imao je ozbiljnu povredu pankreasa (pao je sa bicikle) . Posle dva meseca u bolnici i godinu dana dijete i oporavka sada je sve ok, nema nikakvih problema. Da li sme da trenira tekvondo jer u kasnijem periodu treniranja vezbaju borbe. (nose zastitne kacige i zastitu za telo, ruke i noge) . Unapred hvala na odgovoru.

    Odgovoreno: 15. 03. 2013.
    • Poštovani,
      To morate sami u porodici odluciti.
      licno mislim da ne bi trebalo da ga izlazete borilackim sportovima,
      i da je dovoljno da se rekreativno bavi nekim laksim sportom.