Poštovani, moj problem je urološke prirode (bar mislim) . Imao sam nezaštićen sex sa više partnerki, prije otprilike 2-3 godine, počele su se pojavljivati upale mokraćnih kanala. Posle toga sam imao neke ranice na prstenu oko glavića, koje sam zaliječio iz drugog pokušaja jer prva terapija nije bila uspješna. Zadnje probleme koje sam imao bili su u vezi hlamidije. Preko djevojke sam saznao i koristeći istu terapiju, takođe od drugi put, uspješno je izliječena jer je ona ovaj put bila zdrava na testu kod doktorice. Međutim, ono što me muči jeste problem koji u zadnjih godinu vučem. Potencija u seksu mi je slabija nego inače (a inače sam bio jako ponosan na to) , erekcija odmah opada iako i ne ejakuliram do kraja, količina spreme je manja kao i intenzitet ejakulacije, mokraća me ponekad malo svrbi tokom mokrenja i bude tamne boje i jakog mirisa, te ponekad penis ima neugodan miris iako mi je higijena odlična. Ovo sve me zabrinjava (zbog steriliteta najviše) pa vam se obraćam za savjet. Unaprijed hvala.

    Odgovoreno: 15. 03. 2013.
    • Poštovani,
      Morate odraditi osnovne laboratorijske pretrage krvi i mokrace, kao i
      osnovne bakterioloske preglede/urinokultura, spermokultura, brisevi uretre na bakterije i
      gljivice, trihomonas i obe mikoplazme/.
      odnosi da budu sada sa zastitom.
      mislim da je neka infekcija razlog vaseg stanja a sto ce se utvrditi ovim
      pretragama.