Poštovani, pijem antibijotike 10 dana (citeral) , jer sam često odlazio na wc i imao jak priticak u trbuhu. Bio sam kod urologa i on mi je rekao da imam upalu mokraćnog kanala i prostritis. Al nočas nisam bio mokrit cijelu noč pa mi je urin bio narančaste boje. . To me jako preplašilo i sad neznam šta da radim. Dal da idem opet k njemu ili?? Samo da dodam da je krvna slika uredu a mokraća ukazuje na upalu. Hvala unaprijed

    Odgovoreno: 14. 03. 2013.
    • Poštovani,
      Javite se opet vasem doktoru koji treba da vam uradi potrebne laboratorijske
      preglede krvi i mokrace, bakterioloske preglede i eventualno ultrazvucne preglede.