Postovani imam 15 godina i urodjen problem fimoze, kozicu mogu prevuci nesto manje od pola glavica da li se moze nekim drugim nacinom ukloniti ovaj problem osim obrezivanjem tj. Operacijom? Ne zelim biti obrezan i da li postoje posebne metode za uklanjanje ovoga problema masiranje, neke masti i sl. O ovome nikom drugom osim vama nisam rekao jer me je sramota! Ja necu otici na operaciju fimoze samo vas molim da mi preporucite neku metodu ili slicno sto mogu da primenim!? Molio bih vas ako moze da mi to napisete d ami ne pisete da se savetujem sa urologom jer o ovome necu nikome da pricam? I da li je moguce imati sex sa problemom fimoze? Unaprijed hvala!: ) pozdrav

    Odgovoreno: 11. 03. 2013.
    • Poštovani,
      Pokusajte to resiti koriscenjem kantarionovog ulja i vezbama upornog prevlacenja
      koze prepucijuma preko glansa penisa. Napominjem da je tu "fiskultura-vezbanje"vaznija od koriscenja bilo
      koje masti.
      kod urologa treba da odete samo ako je koza prepucijuma slepljena za glans.
      naravno da fimoza ometa odnose.